Mezoterapie

Co je to mezoterapie?

Mezoterapie je minimálně invazivní postup, při kterém se do střední vrstvy kůže (tzv. mezodermu) aplikují speciální  roztoky. Léčebné roztoky obsahují vysoké koncentrace vitamínů, aminokyselin a koenzymů. Tyto látky mají zásadní význam pro regeneraci, aktivizují buňky a stimulují tvorbu kolagenu.

Její aplikací je dosaženo intenzivní hydratace a následného vypětí a zpevnění reliéfu pokožky. Taktéž lze vyhladit středně hluboké vrásky krku, dekoltu či na rukou. Její využití je i u vlasového výpadu a celulilitídy.

Postup ...

Ošetření provádí lékař buď injekčně přímo rukou nebo pomocí speciálního aplikátoru (dermaloreru), který po zakoupení zůstává majetkem klienta/klientky.  Přesný postup léčby a složení léčebných roztoků určí lékař na základě zhodnocení stáří a stavu pokožky.

Po zákroku...

Bezprostředně po ošetření a následujících několik dnů je třeba se vyvarovat slunění a používat krémy s vysokým ochranným faktorem. Rekonvalescence závisí na rozsahu zákroku a stavu vaší pokožky. Nejsou však nutná žádná další omezení. Asi po dvou hodinách od zákroku se můžete vrátit ke svým obvyklým aktivitám či do zaměstnání.

Výsledek...

Jelikož účinek léčebných roztoků nastupuje ihned, je možno vidět výsledky již po prvním ošetření. Nicméně efekt je dočasný a ošetření je třeba podstoupit opakovaně.

Vytisknout stránku Vytisknout stránku
Webdesign Michal Škrabálek   CalmCube2 CMS
Vytisknout stránkuMapa stránek© 2019 Pomáháme kůži. Počet návštěv: 218228 (5059)