Přístrojové vybavení

Přístroj DiaDENS Cosmo
-nový rozměr medicíny-

DiaDENS Cosmo - skutečný prostředek hardwarové kosmetologie dvacátého prvního století, k vytvoření kosmetologického efektu - komplexní ošetření pleti speciálně vyvinutou kosmetickou maskou s využitím mikroimpulzů.

Tato mikroimpulzní technologie výrazně zlepšuje procesy mikrocirkulace kůže, účinně aktivuje látkovou výměnu, podporuje detoxikaci a normalizuje metabolizaci kůže. Mikroimpulzní aktivační maska se používá v kombinaci s třemi typy kosmetických masek unikátních receptur (aloe vera pro hydrataci a čištění, z extraktu kaviáru z mořských ryb, s výtažkem z vlaštovčího hnízda).

diadens-kosmo.jpg

 

 


Přístroj LUMEA PRESTIGE LPL

Tento přístroj vysílá intenzivní světelné pulzy (IPL), které vedou k samovolnému výpadu nežádoucích chloupků a k prevenci růstu nových chloupků. Technika epilace je bezpečná, komfortní, rychlá a zanechává hladkou pokožku až dva měsíce mezi ošetřeními. Opakovaným ošetřením můžeme docílit až 75% omezení růstu  nežádoucích chloupků v cílových lokalitách (obličej, podpaží, třísla, nohy).obraz.jpg


Přístroj DERMICA PEN
- jehličkové elektrické pero k mezoterapii -

Tento přístroj zvýšeně stimuluje kolagen a produkci elastinu v pokožce. Zajišťuje viditelný efekt omlazení pokožky.

Použití:

- revitalizace pokožky
- lifting
- zvýšený vlasový výpad - výživa vlasů
- snížení tukových zásob
- léčba akné a strií
- zlepšení tonusu pokožky - rejuvenizace

drmica.jpg

 


Přístroj ELEKTRO ANTIPERSPIRANT

 

Tento přístroj pomáhá odstraňovat potíže nadměrného pocení dlaní, rukou, chodidel a podpaží.  Využívá k utlumení pocení ověřenou technologii iontoforézu, která postupně dokáže díky působení slabého elektrického proudu a vody utlumit činnost potních žláz.

Vytisknout stránku Vytisknout stránku

Aloe maska na obličej pro hydrataci a čištění k DiaDENS KOSMO
Výživná síla extraktu Aloe je použita jako základ hydratační a očistné masky DiaDENS Kosmo. Mimo to, že výborně hydratuje a zvláčňuje pokožku, zjasňuje a zvýrazňuje její tón. Maska dává komplexní efekt omlazení, detoxikace a regenerace naší pleti. Zvláčňující regenerační a čistící maska DiaDENS Kosmo je vhodná pro všechny typy pleti, a to v jakémkoli věku.

Maska na obličej z extraktu kaviáru mořských ryb k DiaDENS KOSMO
Maska podpoří prokrvení, normalizuje hormonální tvorbu i činnost mazových žláz. Výtažek z jiker lososa aktivuje obnovu buněk a dodává aktivní kolagen, zajišťující hebkost a pružnost, takže po několika použitích masky vypadá kůže znatelně mladší.

Maska na obličej z výtažkem z vlaštovčího hnízda k DiaDENS KOSMO
Aby věk nebyl na naší pleti tolik znát, přichází maska proti stárnutí - DiaDENS Kosmo, s exotickou a úžasně aktivní složkou - extraktem z vlaštovčích hnízd. Obsahuje enzymy a přísady, které brání oxidačním procesům, které jsou příčinou stárnutí kůže. Právě oxidační inhibitor masky DiaDENS Kosmo obnovuje vadné membrány buněk, a tím jakoby obrací čas zpět. Potupně se uhlazuje zvlnění vrásek, mizí pigmentační skvrny, oživuje se barva kůže, a na omak je pleť měkčí a vláčnější.

Webdesign Michal Škrabálek   CalmCube2 CMS
Vytisknout stránkuMapa stránek© 2024 Pomáháme kůži. Počet návštěv: 490992 (8884)