Výplně vrásek

Co jsou to výplňové materiály?

Výplňové materiály se aplikují přímo do vrásek obličeje středně hlubokých i hlubokých a do rtů pro dosáhnutí jejich vyhlazení-vrásky nebo naopak zvětšení-rty s dlouhodobým efektem 9-12 měsíců.

Výplňové materiály na bázi kyseliny hyaluronové  jsou podstatou všech výplňových materiálů  a  dnes tvoří zlatý standard výplní. Kyselina hyaluronová je nízkomolekulární látka, která je pro medicínské účely získávaná laboratorně. Mezi největší výhody patří to, že u všech živočišných druhů je zcela totožná. Je to látka, která tvoří část mezibuněčného prostoru, je obsažena v kloubech i očích. V kůži a podkoží na sebe váže velké množství vody, proto je spoluodpovědná za její pružnost a plnost. Výrobky s kyselinou hyaluronovou obsahují jen stopové množství bílkovin, proto alergické reakce vyvolávají jen velmi vzácně.

Kys.hyaluronová, která je podstatou všech výplňových vstřebatelných materiálů je tělu vlastní a je běžnou součástí kožní vrstvy-škáry a tím se riziko vedlejších nežádoucích účinků-zejména alergie snižuje.

Její hlavní funkcí je zabezpečení dostatečné hydratace kůže. S věkem tvorba i kvalita kyseliny hyaluronové klesá a tím dochází k zvýrazňování vrásek. Proto se přistupuje k používání hyaluronových preparátů do různých vrstev kůže dle hloubky vrásek.

Po zákroku se mohou objevit mírné podlitiny nebo otoky, které max. do týdne ustoupí. Omezení není žádné, snad jen vyvarovat se pobytu v prostředí pod bodem mrazu a naopak působení přímého intenzivního tepla.

Kontraindikace...

Látka by neměla být aplikována při známkách přecitlivělosti na preparát, při poruše imunity, v těhotenství a při kojení. Dále nesmí být aplikována do míst s probíhajícím zánětem, v místě čerstvého výsevu oparu a nesmí být kombinovaná současně s chemickým peelingem nebo laserovou rejuvenací (omlazením).

Po zákroku...

Po aplikaci se nedoporučuje pobyt v teplém nebo naopak velmi chladném prostředí, větší fyzické zátěže a UV záření.

Vytisknout stránku Vytisknout stránku
Webdesign Michal Škrabálek   CalmCube2 CMS
Vytisknout stránkuMapa stránek© 2024 Pomáháme kůži. Počet návštěv: 488015 (9496)